Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kontakt

 2. Policjanci podsumowali minione 72 godziny

  W miniony weekend policjanci wzywani byli 128 razy. Były to interwencje związane z zakłóceniami porządku, awantury i kłótnie domowe, których było 8. W tym czasie na drogach naszego powiatu odnotowano również 25 interwencji związane z ruchem drogowym. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości i dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

 3. Komsariat Policji w Lubawie

 4. Osoby posukiwane

 5. Komisariat Policji w Suszu

 6. Kierownictwo

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Dzielnicowi Komisariatu Policji w Lubawie

 9. "Napad 2018" - czyli ćwiczenia w iławskim zakładzie karnym z udziałem policjantów

  Bunt przed bramą, atak na kolumnę pojazdów z aresztu śledczego przed bramą wjazdową do jednostki, ładunek wybuchowy pod samochodem z konwojentem, ewakuacja osadzonych oraz kancelarii tajnej czy protest osadzonych, to scenariusz ćwiczeń przeprowadzonych w iławskim zakładzie karnym. Miały one na celu praktyczne sprawdzenie opracowanych procedur, radzenia sobie w sytuacjach nadzwyczajnych i umiejętności współpracy z innymi służbami, odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.

 10. Ukradł drewnianego łabędzia. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem

  Kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny grozi 29 – latkowi. Mieszkaniec powiatu iławskiego ukradł drewnianego łabędzia po czym dał go koledze na przechowanie. Teraz ze swojego zachowania mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.