Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Święto Policji 2015

  Po raz kolejny policjanci z całego kraju – w tym również policjanci z powiatu iławskiego obchodzili swoje święto. Dzień 24 lipca to data uchwalenia pierwszej Ustawy o Policji Państwowej, która powoływał do życia formację odpowiedzialną za ochronę bezpieczeństwa, spokoju i porządku publicznego.

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 3. Wydział Prewencji

 4. Kierownictwo

 5. Komsariat Policji w Lubawie

 6. Zmiana na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Zalewie

  Obowiązki Kierownika Posterunku objął asp. szt. Artur Ryll. Dotychczasowy Kierownik asp.szt. Waldemar Krzyżanowski odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie zabrakło życzeń i gratulacji z okazji otrzymanego awansu a także życzeń samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym.

 7. Kontakt

 8. Trzymiesięczny areszt wobec 27-latka, który spowodował pożar iławskiej jednostki

  Iławski sąd zastosował 3-miesięczny areszt wobec mężczyzny, który oblał i podpalił drzwi prowadzące do wnętrza iławskiej jednostki. Na szczęście nikomu z obecnych w komendzie nic się nie stało, a sprawca został zatrzymany. Podczas przeszukania jego mieszkania i piwnicy policjanci w dziecięcym łóżeczku znaleźli plantację marihuany. 27-latek wkrótce ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

 9. Posiadał przy sobie narkotyki. Został zatrzymany

  Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Iławy, który zatrzymany został przez policjantów pod zarzutem posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu.

 10. Osoby posukiwane