Menu przedmiotowe:
Galeria
13
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Aktualności:
 02.10.2014 - Zatrzymanie, zarzuty i środeki zapobiegawczy wobec sprawcy przemocy domowej

Iławski sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu Zygmunta F. podejrzanego o znęcanie się nad swoją żoną.  Teraz za popełnione przestępstwo 50 – latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej » 
 02.10.2014 - Okradał kolegę z pracy, jest akt oskarżenia

Iławscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko pracownikowi jednej z firm w gminie Iława. Mężczyzna miał włamywać się do szafki ubraniowej swojego kolegi i kraść pieniądze. Z ustaleń śledczych wynika, że proceder trwał ponad 8 miesięcy.

więcej » 
 01.10.2014 - Zgłoszenie, reakcja, zatrzymany pijany kierowca

Po raz kolejny sygnał od świadka pozwolił na szybkie zatrzymanie pijanego kierowcy. Niebezpieczne manewry na parkingu, najeżdżanie na trawnik zaniepokoiły innego kierowcę. Dzięki krótkiej informacji policjanci zatrzymali 57-latka, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. To tylko jeden z przykładów wczorajszych interwencji policjantów ruchu drogowego wobec nietrzeźwych na drogach powiatu iławskiego. Było ich więcej.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-10-01
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 22
2. Wypadki drogowe: 6
    - ranni: 6
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 12
Ostatnia aktualizacja: 2014-10-02
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.