Menu przedmiotowe:
Galeria
9
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Aktualności:
 19.09.2014 - Uroczyste ślubowanie klasy o profilu policyjnym. Komendant i Dyrektor podpisali porozumienie.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Iławy wzięli udział w uroczystym ślubowaniu uczniów klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym w Zespołu Szkół Rolniczych w Kisielicach podczas którego miało miejsce podpisanie porozumienia między Zespołem Szkół Rolniczych w Kisielicach a Komendą Powiatowa Policji w Iławie.  Funkcjonariusze już od 4 lat współpracują ze szkołą, prowadząc zajęcia dla uczniów z zakresu bezpieczeństwa.    Materiał filmowy

więcej » 
 19.09.2014 - Wspólnicy usłyszeli zarzut rozboju

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi Przemysławowi D. który wspólnie z 15 – letnim kolegą napadł na mężczyznę na jednej z ulic w Lubawie. Pokrzywdzony o wszystkim poinformował policjantów. Funkcjonariusze ustalili sprawców i zatrzymali ich. Starszemu grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności a młodszy ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

więcej » 
 19.09.2014 - Wszedł "z drzwiami" do szwagierki i zrobił awanturę. 40-latek będzie tłumaczył się przed sądem

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 40–letni mieszkaniec gminy Kisielice, który został zatrzymany przez policjantów. Podejrzany kopnął w drzwi wejściowe mieszkania szwagierki, a następnie zaczął demolować mieszkanie. Mężczyzna groził jej pozbawianiem życia i zdrowia oraz spaleniem gospodarstwa. Za samo zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-15
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 28
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 15
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-19
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.