Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 3. Kontakt

 4. Komisariat Policji w Suszu

 5. Zaginęła 16 - letnia Sylwia Pawelska

  Policjanci poszukują 16-letniej Sylwii Pawelskiej, która zaginęła 26 maja 2016 roku. Ostatni raz była widziana około godziny 19:00 kiedy to wyszła z domu do sklepu w Bronowie gm. Susz. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 6. Policjantki z Iławy wśród najlepszych w II Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet

  W miniony piątek o godz. 9:30 na terenie Ośrodka Sportu-Rekreacji UKIEL w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej rozpoczęła się sportowa rywalizacja kobiet w siatkówce plażowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. To już druga edycja tego turnieju, w którym brały udział drużyny reprezentujące Policję, Urząd Celny, Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Straż Miejską. Drużyna policjantek z naszej jednostki po zaciętej walce finałowej zdobyła zaszczytne III miejsce.

 7. Komsariat Policji w Lubawie

 8. Osoby posukiwane

 9. Dzielnicowi Komisariatu Policji w Lubawie

 10. Wszczeli awanturę, ranili kelnerkę. Teraz usłyszeli zarzuty

  Kara do 4 i pół roku pozbawienia wolności grozi czterem mężczyznom, którzy w jednym z iławskich lokali gastronomicznych wszczęli awanturę, pobili właściciela a następnie rzucając szklana butelką spowodowali ciężkie obrażenia twarzy w tym oka u jednej z kelnerek.