Menu przedmiotowe:
Galeria
10
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 23.07.2014 - Pracowali na miejscu kolizji drogowej

Policjanci iławskiej drogówki pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji drogowej, do której doszło na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Laseczno  gmina Iława. Kierujący hyundaiem zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył czołowo w vw a odłamki hyundaia uderzyły w jadący za nim samochód osobowy citroen.

więcej » 
 23.07.2014 - Znęcał się nad żoną i dziećmi. Został zatrzymany.
Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 44-latkowi, który będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad swoją żoną i dziećmi. Mężczyzna podczas awantur wyzywał ich słowami wulgarnymi.  W trakcie kolejnej awantury kobieta zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze zatrzymali Dariusza K. i trafił on do policyjnej celi.  44 - latek podczas przesłuchania usłyszał zarzuty. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.
więcej » 
 22.07.2014 - Policjant uratował tonącego nastolatka

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Iławie uratował 13-latka, który topił się w jeziorze. Chłopiec żyje dzięki szybkiej i skutecznej reakcji funkcjonariusza. Nastolatek przyznał później, że podczas zabawy, stracił nagle grunt pod nogami i zaczął tonąć.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 20
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 50
4. Nietrzeźwi kierowcy: 12
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-23
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.