Komenda Powiatowa Policji w Iławie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Mężczyźni w kominiarkach, z bronią, porwanie. Takie zgłoszenie odebrała policja

  Świadkowie obserwujący srebrnego vw i mężczyzn poruszających się nim po Iławie byli przerażeni. Widzieli sprawców w kominiarkach z bronią, którzy kogoś uprowadzili. Oficer dyżurny Policji postawił na nogi wszystkie patrole. A okazało się, że zamaskowani bandyci, to w rzeczywistości koledzy pewnego pana młodego, któremu zorganizowali emocjonujący wieczór kawalerski. Zgodnie z tradycją, ten jedyny wieczór powinien być dla przyszłego małżonka niezapomniany.

 2. Elbląg, Iława: Kierowca zatrzymał się po strzałach. Policyjny pies od narkotyków w jego aucie zaznaczył ślad

  Dzisiaj w nocy po zgłoszeniu obywatelskim policjanci z Elbląga i Pasłęka ścigali kierowcę fiata uno, który nie zatrzymał się do kontroli. Było podejrzenie, że jest pod wpływem alkoholu. Policjanci zmuszeni byli strzelać. Ostatecznie pościg zakończył się na terenie powiatu iławskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy, ale bardzo agresywny. Pobrano mu krew do badań na zawartość narkotyków. Policyjny pies wyszukujący środki odurzające zaznaczył w samochodzie sprawcy ślad środków

 3. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 4. Wydział Prewencji

 5. Kierownictwo

 6. Sobotnie działania "Dyskoteka"

  W sobotę policjanci na terenie powiatu iławskiego przeprowadzali działania prewencyjno-kontrolne pn. ,,Dyskoteka'', których celem było uniemożliwienie dalszej jazdy tym, którzy decydują się prowadzić pod działaniem alkoholu, albo innych podobnie działających środków. Wszystko po to by podnieść poziom bezpieczeństwa na naszych drogach. W trakcie prewencyjnych działań na terenie powiatu policjanci zatrzymali tylko jednego pijanego kierującego. W sumie skontrolowano ponad 200 kierowców.

 7. Rejon VI

 8. Rejon III

 9. Rejon II

 10. Rejon IV