Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Zaginął 26 - letni Szymon Bolczak z gminy Zalewo

  Policjanci poszukują 26-letniego Szymona Bolczak. Ostatni raz był widziany 13 marca 2017 r. kiedy to wyszedł z domu w Janikach Wielkich i oświadczył rodzinie, że idzie do kolegi. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 3. Kontakt

 4. Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie

  W hali widowiskowo-sportowej Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie. Wzięli w nim udział policjanci z powiatu iławskiego, Nowego Miasta Lubawskiego, Ostródy, funkcjonariusze Zakładu Karnego, Nadleśnictwa Iława, Straży Pożarnej oraz Straży Ochrony Kolei. Uczestnicy spotkania otrzymali puchar, dyplomy. Rozegrane mecze dostarczyły kibicom wiele emocji i radości.

 5. Komisariat Policji w Suszu

 6. Osoby posukiwane

 7. Kierownictwo

 8. Przywłaszczyli, a później ukradli sieczkarnię. Prokurator zastosował policyjny dozór

  Policyjny dozór oraz zakaz upuszczania kraju – to środki zapobiegawcze zastosowane przez prokuratora wobec dwóch mieszkańców gminy Susz. Jeden z nich przywłaszczył sieczkarnię samojezdną. Gdy ta została zabezpieczona na posesji, ukradł ją z kolegą. Kodeks karny za samą kradzież mienia znacznej wartości przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 9. Komsariat Policji w Lubawie

 10. Posterunek Policji w Zalewie