Menu przedmiotowe:
Galeria
17
Nadanie Sztandaru w KPP IławaAktualności
 01.01.2012 - Wypadek drogowy w gminie Lubawa.

Dwie pasażerki pojazdów uczestniczących w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj w miejscowości Targowisko Dolne w gminie Lubawa doznały obrażeń ciała. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

Wczoraj o godzinie 19.00 na drodze K-15 w miejscowości Targowisko Dolne w gminie Lubawa kierujący volkswagenem Gerard K. 71 – letni mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  kierującemu fordem 27 – latkowi z powiatu grudziądzkiego w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Pasażerka volkswagena doznała stłuczenia głowy i złamania prawej łopatki. Pasażerka forda doznała obrażeń ciała w postaci stłuczenia głowy. Kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku drogowego wyjaśniają policjanci.« powrót do listy
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-19
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 28
2. Wypadki drogowe: 5
    - ranni: 6
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 43
4. Nietrzeźwi kierowcy: 15
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-19
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.