Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Policjantki z Iławy wśród najlepszych w II Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet

  W miniony piątek o godz. 9:30 na terenie Ośrodka Sportu-Rekreacji UKIEL w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej rozpoczęła się sportowa rywalizacja kobiet w siatkówce plażowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. To już druga edycja tego turnieju, w którym brały udział drużyny reprezentujące Policję, Urząd Celny, Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Straż Miejską. Drużyna policjantek z naszej jednostki po zaciętej walce finałowej zdobyła zaszczytne III miejsce.

 3. Zaginęła 16 - letnia Sylwia Pawelska

  Policjanci poszukują 16-letniej Sylwii Pawelskiej, która zaginęła 26 maja 2016 roku. Ostatni raz była widziana około godziny 19:00 kiedy to wyszła z domu do sklepu w Bronowie gm. Susz. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 4. Kontakt

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Komisariat Policji w Suszu

 7. Komsariat Policji w Lubawie

 8. "Bezpieczne Wakacje" w Suszu

  W Suszu na plaży miejskiej odbył się coroczny festyn pn.„Bezpieczne Wakacje”. Imprezę przy współpracy z policjantami przygotowali strażacy-ochotnicy z Susza i ich koledzy z PSP, przy wsparciu także funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Na uczestników festynu czekało wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. Nie zabrakło także tych związanych z bezpiecznym spędzaniem czasu wolnego.

 9. Osoby posukiwane

 10. Podsumowanie weekendu

  Ostatni weekend był bardzo pracowity dla policjantów z powiatu iławskiego. Funkcjonariusze interweniowali 130 razy, w tym 16 wezwań stanowiły interwencje domowe oraz odnotowano 16 zdarzeń drogowych. W tym czasie policjanci zatrzymali 4 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu.