Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 2. Zaginął 14 - letni Kacper Osmański

  Policjanci poszukują 14-letniego KACPRA OSMAŃSKIEGO. Ostatni raz widziany był 10 kwietnia 2018 r. około godz. 18:00 kiedy wyszedł z domu informując, że jedzie do Holandii. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 3. Kontakt

 4. Kierownictwo

 5. Weekend w policyjnych statystykach

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie podsumowali miniony weekend, podczas którego interweniowali 135 razy. Były to najczęściej zakłócenia porządku, awantury i kłótnie domowe, których było 12, jak również kradzieże, nietrzeźwi kierujący i zdarzenia drogowe. W zakresie ruchu drogowego policjanci interweniowali 21 razy oraz zatrzymali 2 nieodpowiedzialnych kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Podczas minionego weekendu funkcjonariusze przeprowadzili także policyjne działania „Alkohol i Narkotyki”, „Prędkość” oraz „NURD”.

 6. Rejon V

 7. Komisariat Policji w Suszu

 8. Rejon służbowy nr I

 9. Wyczuli gaz i zareagowali. Dzięki interwencji dzielnicowych nie doszło do nieszczęścia

  Iławscy dzielnicowi uratowali kobietę w mieszkaniu której ulatniał się gaz z popsutej kuchenki. 70 – latka źle się czuła i miała zawroty głowy kiedy do jej domu weszli policjanci. Dzięki szybkiej interwencji dzielnicowych nie doszło do nieszczęścia.

 10. Wydział Prewencji