Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Posterunek Policji w Zalewie

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 3. Posterunek Policji w Kisielicach

 4. W iławskiej komendzie "polała" się krew

  Kilkunastu policjantów i pracowników cywilnych z iławskiej Policji oraz osób chętnych włączyło się do akcji honorowego krwiodawstwa. Oddana krew trafi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

 5. Kierownictwo

 6. Kontakt

 7. Komisariat Policji w Suszu

 8. Komendant Powiatowy Policji w Iławie wspólnie ze Starostą Iławskim podziękował Adrianowi i Michałowi za wzorową i godną naśladowania postawę

  Podziękowania w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Tomasza Klimek z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Iławie podinsp. Roberta Mikusik oraz nagrodę rzeczową od Starosty Powiatu Iławskiego Pana Marka Polańskiego otrzymali 16-letni Adrian i Michał. Młodzi mężczyźni wykazali się wzorową oraz godną naśladowania postawą i kiedy zauważyli w samochodzie na numerach rejestracyjnych z innego powiatu skrępowaną kobietę o wszystkim poinformowali policjantów.

 9. Nowe AlcoBlow i latarki w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie

  Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa a każdy nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego jak i wodnego. Wie to również doskonale Wójt Gminy Iława, który postanowił wyposażyć Komendę Powiatową Policji w Iławie w nowe urządzenia do badania stanu trzeźwości – AlcoBlow oraz latarki. Funkcjonariusze sprzęt ten będą wykorzystywać podczas codziennej służby również na wodach naszej gminy.

 10. Minione 72 godziny to wytężony czas pracy dla wszystkich policjantów powiatu iławskiego

  Ostatni weekend był bardzo pracowity dla policjantów z powiatu iławskiego. Funkcjonariusze interweniowali aż 173 razy, w tym 15 wezwań stanowiły interwencje domowe a 34 to drogowe. W tym czasie policjanci zatrzymali 4 kierujących, którzy zdecydowali się jechać po alkoholu.