Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Suszu

 2. Kierownictwo

 3. Kontakt

 4. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 5. Komsariat Policji w Lubawie

 6. Zatrzymani nietrzeźwi kierujący. Jeden uderzył w ogrodzenie, drugi kierował pomimo braku uprawnień

  Nigdy nie jeżdżę po alkoholu - to hasło, które powinni znać i stosować się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Jednak nadal zdarzają się osoby, które pomimo wcześniej spożytego alkoholu wsiadają za kierownicę. Tak właśnie postąpił wczoraj dwóch mieszkańców Iławy, którzy w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyli się przed sądem.

 7. Bezpieczne Wakacje w Suszu wspólnie z policjantami

  W Suszu na plaży miejskiej odbył się coroczny festyn pn.„Bezpieczne Wakacje”. Imprezę przy współpracy z policjantami przygotowali strażacy-ochotnicy z Susza i ich koledzy z PSP, przy wsparciu także funkcjonariuszy Służby Więziennej. Na uczestników festynu czekało wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. Nie zabrakło także tych związanych z bezpiecznym spędzaniem czasu wolnego.

 8. Rejon II

 9. „Kręci mnie bezpieczeństwo…w domu, na drodze, na podwórku i nad wodą” – spotkania z dziećmi przed zbliżającymi się wakacjami

  „Kręci mnie bezpieczeństwo… w domu, na drodze, na podwórku i nad wodą” to hasło pod którym odbyły się spotkania uczniów z policjantami przed zbliżającymi się wakacjami. Bo wszyscy wiemy, że wakacje to czas wypoczynku i wyjazdów jednak zawsze należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach o których przypomnieli funkcjonariusze. Młodzi uczestnicy spotkań mogli również dowiedzieć się jak wygląda codzienna praca policjanta, dlaczego kąpiemy się tylko na strzeżonych plażach oraz jak przygotować się do podróży.

 10. Policjanci podsumowali weekend "Boże Ciało"

  Zakłócenia porządku, awantury i kłótnie domowe oraz zdarzenia drogowe – to tylko niektóre ze zgłoszeń, na które reagowali policjanci podczas minionego weekendu. W tym czasie funkcjonariusze interweniowali 268 razy, z czego 26 zdarzeń stanowiły interwencje domowe natomiast 58 drogowe. Mundurowi zatrzymali również pięciu nietrzeźwych kierujących.