Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Suszu

 2. Osoby posukiwane

 3. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 4. Uroczyste podsumowanie pracy funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Suszu

  Policjanci z Komisariatu Policji w Suszu podczas uroczystej odprawy służbowej, podsumowali efekty swojej pracy w 2016 roku. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Iławie mł. insp. Robert Mikusik, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Iławie nadkom. Rafał Żubertowski. Komendant Komisariatu Policji w Suszu podinsp. Joanna Soboczyńska omówiła osiągnięcia i efekty pracy funkcjonariuszy w 2016 roku oraz przedstawiła założenia i kierunki działań na 2017 rok.

 5. Kontakt

 6. Policjanci przeprowadzili działania TRUCK & BUS

  Iławscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego „BUS-TRUCK”. Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze kontrolowali autobusy oraz samochody ciężarowe. Policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów, uprawnienia do kierowania, dokumenty wymagane podczas kontroli drogowej, jak również stan trzeźwości kierowców. Nie obyło się bez kar.

 7. Komsariat Policji w Lubawie

 8. Posterunek Policji w Zalewie

 9. Kierownictwo

 10. Policjanci podsumowali minione 72 godziny

  W miniony weekend policjanci byli wzywani 114 razy w tym 24 interwencje związane były z domowymi awanturami a 17 z ruchem drogowym. Funkcjonariusze zatrzymali również jednego kierującego w stanie nietrzeźwości. Nie obyło się też bez zdarzeń drogowych w tym z udziałem pieszego. Miniony weekend to także policyjne działania „NURD” oraz „Prędkość”.