Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Posterunek Policji w Zalewie

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 3. Kontakt

 4. W iławskiej komendzie "polała" się krew

  Kilkunastu policjantów i pracowników cywilnych z iławskiej Policji oraz osób chętnych włączyło się do akcji honorowego krwiodawstwa. Oddana krew trafi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

 5. Posterunek Policji w Kisielicach

 6. Komisariat Policji w Suszu

 7. Komendant Powiatowy Policji w Iławie wspólnie ze Starostą Iławskim podziękował Adrianowi i Michałowi za wzorową i godną naśladowania postawę

  Podziękowania w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Tomasza Klimek z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Iławie podinsp. Roberta Mikusik oraz nagrodę rzeczową od Starosty Powiatu Iławskiego Pana Marka Polańskiego otrzymali 16-letni Adrian i Michał. Młodzi mężczyźni wykazali się wzorową oraz godną naśladowania postawą i kiedy zauważyli w samochodzie na numerach rejestracyjnych z innego powiatu skrępowaną kobietę o wszystkim poinformowali policjantów.

 8. Kierownictwo

 9. Nowe AlcoBlow i latarki w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie

  Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa a każdy nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego jak i wodnego. Wie to również doskonale Wójt Gminy Iława, który postanowił wyposażyć Komendę Powiatową Policji w Iławie w nowe urządzenia do badania stanu trzeźwości – AlcoBlow oraz latarki. Funkcjonariusze sprzęt ten będą wykorzystywać podczas codziennej służby również na wodach naszej gminy.

 10. Osoby posukiwane